BMC Yetkili Servisi

Etkin, Yetkin ve Yetkili Servis

Harputlu  BMC olarak siz müşterilerimize en iyiyi en uygun şekilde sunmak için Adanada  yetkili servis olarak hizmet vermekteyiz. Servisimiz BMC’ nin belirlemiş olduğu standartlarda  modern, kaliteli ve hızlı hizmet vermeye yönelik olarak yapılandırılmış ve sürekli geliştirilmektedir. Harputlu BMC Yetkili servisimiz kadroları alanlarında güncel eğitimleri almış uzman kişilerden oluşmaktadır. Servis bültenleri ile en son servis bilgilerini alıyoruz, BMC teknik eğitim uzmanları tarafından BMC Satış Sonrası Hizmetler eğitim programlarına göre eğitimler alınarak  yetkili servisimiz sürekli gelişimi sağlamaktadır.
Harputlu BMC yetkili servisi istenilen hizmete yönelik olarak, BMC servis özel takımları ve diğer servis ekipmanlarına gerekli yatırımları yapar. Bu yatırımlar servis hizmetlerinin güvenli, sağlıklı ve hızlı olmasını sağlar.

Yedek Parça

BMC Satış Sonrası Hizmetler; yurtiçi ve yurtdışında, yaygın servis ve yedek parça satıcı ağı, her koşulda sınırsız hizmet anlayışı ile BMC kullanıcılarına hizmet vermektedir. BMC Satış Sonrası Hizmetlerde en önemli ilkelerden biri “ANINDA UYGUN FİYATLI PARÇA TEMİNİ” dir.

BMC Satış Sonrası Hizmetler 25.000 kalemin üzerindeki yedek parça stok çeşidiyle, orijinal yedek parça hizmetlerinin en etkin şekilde sağlanmasını, BMC yedek parça bulunabilirliğini en üst seviyede tutulmasını amaçlamaktadır.

BMC Orijinal Yedek Parçaları aracınızın kullanım ömrünü uzatır, verimliliğini ve sürüş güvenilirliğini arttırır, ekonomik olmasını sağlar ve ikinci el değerini korur.

Üstün kalite, yağ için de geçerlidir

Yağı değiştirirken, araç üreticisinin garanti kapsamının dışına çıkmamak için söz konusu motor türüne uygun markaları kullanmak her zaman en iyi yöntemdir. İşte bu yüzden Bmc, sadece motor üreticilerinin teknik değerlerini ve gereksinimlerini karşılayan kaliteli yağ markaları kullanır.

Uzman tavsiyemiz

Motor aşınmasını asgari düzeyde tutmak için yağın ve filtrenin ortalama olarak her 15.000 km’de bir değiştirilmesi gerekir. Bu yüzden motor yağını düzenli aralıklarla kontrol etmek ve gerekirse doldurmak en iyisidir. Motor bölmesindeki servis aralığı göstergesi veya servis kitapçığınızdan bir sonraki yağ değişiminin ne zaman olduğunu görebilirsiniz.

Uzun motor ömrü için

Yağın ve filtrenin düzenli olarak değiştirilmesi, motorunuzun ömrünü otomatik olarak uzatacak ve sorunsuz çalışmasını sağlayacaktır. Bu yüzden daima aracınızın kat ettiği mesafeyi takip edin ve geçerli olduğunda motor yağı seviyesini kontrol edin.

Bmc hafif ticari grubu yetkili servisi

logo3

Bmc hafif ticari grubu Yedek Parça

logo3